Gravograph logo


Innovatiivsed graveerimis- ja markeerimislahendused

           Kontakt

Gravographi graveeritud esemed ümbritsevad meid kõikjal iga päev.

Avastage Gravographi laialdane oskusteave ja turuteadmised. Rahuldame teie vajadused, olgu tegu ükskõik millise ametiposti või kasutusalaga.

TOOTMINE
Kosmosetööstuses on jälgitavus ja aruandekohustus tootmise ühed kriitilisemad aspektid. Seetõttu toodavadki meie kvaliteetsed graveerimis- ja seadmeosade valmistamise masinad mitmetele tööstusharu standarditele vastavaid markeeringuid, sealhulgas ATA, NASA ja UID.

Rohkem teavet    /    Võtke meiega ühendust
MÄRGISTUSED
Müügi ja tootlikkuse suurendamiseks pakume teile laia valikut graveerimismasinaid ja lasersüsteeme, lisatarvikuid (Braille' automaatikakomplekt, pöördeseade, väljalaskesüsteem...), professionaalset CAD/CAM graveerimistarkvara GravostyleTM ning graveerimismaterjale ja -varustust.

Rohkem teavet    /    Võtke meiega ühendust
METALLI GRAVEERIMINE
Metalli graveerimismasinate tehnoloogia on läbi teinud suure arengu. Tänu Gravographi uuendustele saate graveerida ka selliseid kõvasid materjale nagu näiteks roostevaba teras ja muud metallid. Teie graveering kestab nüüd kauem ning lisab metallesemetele ainulaadse ahvatleva välimuse.

Rohkem teavet    /    Võtke meiega ühendust
VÄÄRISEHETE GRAVEERIMINE
Gravographi väärisehete graveerimise masina kasutamisel on mitmeid hüvesid: kiirem graveerimisaeg, parem ergonoomika graveerimisel ning suurem paindlikkus kirjatüüpide ja graveeritavate toodete näol. Lugege, kuidas laieneda kiiresti arenevale personaliseeritud väärisehete turule.

Rohkem teavet    /    Võtke meiega ühendust
ENERGIA
Gravographi graveerimissüsteemiga on identifitseerimisstandardid ja tarnetähtajad teie kontrolli all. Olgu teie ettevõtte tegevusalaks nafta, gaas, õhk, vesi, kaevandamine või päikeseenergia või teenindate neid tööstusharusid, garanteerime teile, et meie süsteemid tõstavad tootmiskvaliteeti ja vähendavad samal ajal kulusid.

Rohkem teavet    /    Võtke meiega ühendust
ASUTUSED
Teie asutuse graveerimisvajadused märgistustest – Braille’ normidele vastav teeleidmine – kuni nimesiltideni saab soodsalt täita ka ettevõttesiseselt. Gravostyle™ tarkvaraga varustatud Gravographi pöörd- ja lasergraveerimissüsteemidega kontrollite teie kulusid, aega ja kvaliteeti.

Rohkem teavet    /    Võtke meiega ühendust
PERSONALISEERIMINE
Tellimuste täitmiskeskustest kuni unustamatute kogemusteni kauplustes kohapeal, Gravograph pakub personaliseerimiseks kasumit suurendavaid ning kaasaegseid laser- ja pöördgraveerimissüsteeme. Gravographi süsteemid on lihtsad, kiired ja mitmekülgsed. Meie süsteemivalik hõlmab igat liiki kauplusi, tellimuste täitmiskeskusi ja eelarveid.

Rohkem teavet    /    Võtke meiega ühendust
VALITSUS
Meie toodame valdkonna kõige jõulisemaid ja mitmekülgsemaid graveerimis- ja markeerimissüsteeme. Meie süsteemid valmistavad teile kiiresti ja efektiivselt nimesilte, andmesilte, juhtpaneele, märgistusi, graveeritud münte, vöötkoode ning seadmeosade markeeringuid. Lisaks sellele graveerivad meie süsteemid ka plastikule, metallile, puidule, nahale, akrüülile, plaadile, klaasile jne.

Rohkem teavet    /    Võtke meiega ühendust
RASKESEADMED
Raskeseadmete hulka kuuluvate masinate ja seadmeosade identifitseerimismärgistus peab olema sama jõuline ning vastupidav kui seade ise. Lai valik Gravographi graveerimissüsteeme koos kohandatud rakenduste, tehnoloogia ja ettevõtluse toetamisega vastavad antud valdkonna nõudmistele.

Rohkem teavet    /    Võtke meiega ühendust
KOHANDAMINE
Meie enam kui 75-aastase innovatiivsete lahenduste väljatöötamise kogemusega kohandamisosakond suudab täita teie tehnoloogia-alased erinõudmised alates YAG-, kiud- ja CO2-laserist ning mehaanilisest pöördgraveerimisest kuni kohandatud tarkvarani.

Rohkem teavet    /    Võtke meiega ühendust
ELEKTRISEADMED
Gravograph pakub kiireid ja kompaktseid markeerimislahendusi selliste elektriseadmete kestvaks identifitseerimiseks nagu näiteks andurid, trükkplaadid, vooluahela elemendid ja pooljuhid jne.

Rohkem teavet    /    Võtke meiega ühendust

Umbes meist

Meist Gravograph on globaalselt tunnustatud ettevõte.

Rahvusvaheline liider ja teerajaja Gravograph on juba üle 75 aasta pakkunud oma klientidele mehaanilise ja lasergraveerimise valdkonnas ainulaadseid kasutusvalmis lahendusi äriliseks, institutsiooniliseks või tööstuslikuks rakenduseks.

Gravograph toodab mehhaaniliseks ja lasergraveerimeseks mõeldud ja kõikidele kliendi vajadustele vastavaid masinaid ning laia valikut tarkvara ja lisatarvikuid. Brändil on olemas ka kataloog, mis sisaldab tuhandeid personaliseerimiseks ja graveerimiseks sobivaid materjale ja objekte nii sise- kui välistingimustes kasutamiseks (metallid, plastikud, laminaadid). Klientide käeulatuses ja nende individuaalsetele probleemidele lahendusi otsiv Gravograph toetab ettevõtteid, pakkudes koolitusi ja kestvat tehnilist tuge üle kogu maailma.

Sooviksin rohkem teavet "tootmisgraveerimise" kohta.


Ettevõte: *

Nimi: *

Tegevusvaldkond: *

Linn:

Riik: *

E-mail: *

Tel : *

Märkus:

 

 

Gravox Oy

Höyläämötie 3 (3 floor)
00380 Helsinki

FINLAND

tel. : +358.9.682.4666 | fax : +358.9.692.5282 email : info@gravox.fi

Facebook   Youtube